نمایش یک نتیجه

برند گارنیه (Garnier)، برندی فرانسوی است که در سال ۱۹۰۴ توسط آلفرد آمور گارنیه، پدید آمد. گارنیه، با ثبت اختراع لوسیونی بنام La Lotion Garnier وارد بازار جهانی شد و اکنون، بیش از یک قرن است که برند گارنیه در تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، فعالیت درخشان دارد.
گارنیه یکی از بزرگترین برندهای خانواده کمپانی لورال است. و در حال حاضر، در کشورهای متعددی در سراسر جهان فروخته می‌شود. بیشترین محبوبیت این برند در کشورهای آسیایی نظیر چین، هند و ایران است.
برند آرایشی گارنیه
برند گارنیه برندی بین‌المللی است که در هفت حوزه تخصصی دارای زیر مجموعه است:

Ambre
SkinActive
Fructis ( خط تولید محصولات مراقبت از مو و حالت‌دهنده‌های مو که در سال ۱۹۹۶ ایجاد گردید)
Ultra DOUX
Nutrisse (خط تولید محصولات رنگ مو گارنیه که در سال ۲۰۰۲ ایجاد شد)
Solaire
Olia

یکی از دلایل شهرت برند گارنیه، تولید محصولات ارگانیک، طبیعی و بکارگیری نوآورانه طیف گسترده‌ای از میوه‌ها، دانه‌ها، جوانه‌ها و گل‌ها در محصولاتش است. همچنین اقدامات این برند در راستای کمک به حفظ محیط زیست، نظیر تلاش برای دست‌یابی به فرمولاسیون زیست تخریب‌پذیر برای محصولاتش، به محبوبیت برند گارنیه افزوده است. این برند مدعی شده است که تا سال ۲۰۲۵، تمام محصولاتش، بدون استفاده از پلاستیک غیربازیافتی، تولید، و کارخانه‌هایش، از Co2 عاری خواهند شد.

برند گارنیه علاوه بر اقداماتش در راستای حفظ محیط زیست، در حوزه بشر دوستانه نیز فعالیت دارد. این برند در سال ۲۰۱۷ مبلغ یک میلیون و دویست هزار یورو را به یونیسف (صندوق بین‌المللی اورژانس کودکان سازمان ملل متحد) اهدا نمود تا این ارگان بتواند به میلیون‌ها کودک و خانواده‌هایشان کمک‌رسانی انجام دهد.