فیلتر قیمت اطلاعات فیلتر قیمت بازه قیمت مورد نظر را انتخاب کنید

نمایش دادن همه 5 نتیجه

کرم های شب برای داشتن پوستی زیبا :
در طول روز پوست ما در معرض تأثیرات مخرب محیطی متعددی قرار می گیرد، بنابراین مراقبت از پوست با یک کرم شب غنی بسیار مهم است. یک کرم شب با کیفیت بالا از بازسازی سلول های پوست در طول شب حمایت می کند و با توجه به اینکه در طول خواب ، اسیدهای مفید طبیعی پوست دوباره تولید می شوند و پوست شما می تواند مواد مغذی را بهتر جذب کند و آسیب های جزئی پوست را نیز ترمیم کند.

مراقبت از پوست در شب:
صورت خود را تمیز کرده و به آرامی باقی‌مانده آرایش و کرم روز خود را پاک کنید. سپس کرم شب خود را به مقدار زیاد و به آرامی بر روی نواحی صورت و گردن ماساژ دهید.
کرم‌های شب حاوی لیپیدها، روغن‌ها و آنزیم‌های ارزشمندی مثل کوآنزیم Q10 هستند که لایه اسیدی محافظ پوست را بازسازی می‌کند. این پوشش اسیدی محافظ، یک سد طبیعی است و از سلول‌های پوستی در برابر خشک شدن و تأثیرات مخرب محیطی محافظت می‌نماید.

مشخصات کرم مناسب شب برای پوست؟
در صبح روز بعد پوست شما به طور محسوسی نرم‌تر است و از آن مراقبت بیشتری می‌شود.
سوزش و سفتی پوست کاهش یافته است.
رنگ پوست شما بهتر شده است و چهره ای شاداب دارید.

تفاوت بین کرم روز و کرم شب چیست؟
کرم‌های روز و شب شباهت‌های زیادی دارند، اما تفاوت‌هایی نیز وجود دارد. یک کرم روز خوب با فاکتور ضدآفتاب از پوست در برابر پیری زودرس محافظت می‌کند و رطوبت کافی را در صبح به پوست می‌رساند. علاوه بر این، کرم روز باید سریع جذب شود و چهره را شاداب کند و پایه خوبی برای آرایش روزانه شما نیز باشد.
کرم‌های شب غنی‌تر از کرم‌های روز هستند و در نتیجه بازسازی پوست در شب را تقویت می‌کنند. به همین علت پیشنهاد میشود کرم‌های شب را به مقدار بیشتری نسبت به کرم های روز حتی روی گردن و ناحیه دکلته نیز استفاده نمایید.

چرا علاوه بر کرم روز از کرم شب استفاده کنیم؟
یک کرم شب خوب پوست را آرام کرده و مواد مغذی را که پوست در طول روز از دست داده است بازیابی می‌کند. افراد به طور متوسط به هفت تا هشت ساعت خواب نیاز دارند. اثر تغذیه‌کنندگی و بازسازی‌کنندگی کرم‌ها در طول شب بیشتر است، زیرا پوست در معرض تحریکات ناشی از اشعه ماوراء بنفش، گرد و غبار و سایر تأثیرات محیطی و رادیکالهای آزاد قرار نمی‌گیرد.

کرم شب برای تمام نیازهای پوستی:
اگر پوستی چرب، جوشی و استرسی دارید، باید از یک محصول مراقبت شبانه بدون چربی بر پایه آب استفاده کنید تا تولید سبوم پوست شما در تعادل نگه داشته شود و لک‌ها و جوش‌ها را کاهش یابد تا پوستی یک‌دست و مات داشته باشید.
اگر پوست خشکی دارید، کرم شب شما باید دارای ترکیبات مرطوب‌کننده و مواد مغذی باشد. کرم‌های مرطوب‌کننده با آلوئه‌ورا، روغن آرگان یا کره شیا ایده‌آل هستند زیرا رطوبت پوست شما را افزایش می‌دهند. اسید هیالورونیک و ماده فعال اوره نیز منابع آبی خوبی هستند که نتیجه استفاده از این ترکیبات احساس نرمی فوق‌العاده پوست و بهبود خاصیت ارتجاعی آن است.
کرم شب بازسازی‌کننده با اسید هیالورونیک یا کوآنزیم Q10 انتخاب مناسبی برای پوست‌های بالغ است. این کرم‌ها رطوبت زیادی به پوست می‌دهند و در عین حال توانایی آن را برای ذخیره آب بهبود می‌بخشند. مواد مغذی با ارزش موجود در آن با ایجاد چین و چروک مقابله می‌کند و باعث تحریک تجدید سلول‌های پوست می‌شود.
اگر پوست چرب دارید، بهتر است از یک محصول مراقبت شب متعادل‌کننده استفاده نمایید. مواد فعال آنتی‌باکتریال مانند روغن درخت چای و اسید سالیسیلیک با سبوم اضافی پوست مقابله می‌کنند. کرم‌های شب با چای سفید منافذ شما را از سبوم اضافی پاک می‌کند، بنابراین پوست شما صاف و بدون جوش می‌شود.
برای پوست مختلط، یک کرم شب خوب باید بتواند نیازهای مختلف پوست را برطرف نماید. باید ناحیه T را از چربی پاک‌کرده و پوست را در مناطق دیگر مرطوب نگه‌دارد. به همین علت برخی افراد از دو کرم مختلف برای شب استفاده می‌کنند.

کرم شب با اثر ضد پیری :
کوآنزیم Q10 بسیار شبیه ویتامین E و K است. Q10 از پیری زودرس پوست جلوگیری کرده و از پوست در مبارزه با رادیکال های آزاد حمایت می‌کند. کرم های شب ضد پیری با Q10 می‌توانند از مکانیسم های دفاعی پوست و متابولیسم حیات سلول‌های پوست حمایت کنند. اسید هیالورونیک بخشی از بافت همبند است و به عنوان یک مخزن آب عمل می‌کند، بنابراین یک اثر سفت‌کننده دارد. رتینول نوعی ویتامین A است که برای ساخت استخوان‌ها و ساختار پوست بسیار مهم است.